Menü

23 Mayıs 2014 Cuma

#SihirliMaviyleAnnelerGünü Etkinliği Part 2

             Anneler günü etkinliğimizin ilk bölümünü yazmıştım.Şimdide ikinci kısmına devam edeyim dedim.

             Sağolsun Sihirli Mavi bloğunun sahibesi İlknur bizim için çok çalışmış.

           
                                           Fabricafe de yapılan etkinlik tatlıyla başladı.(laf arası lezizdi)
     
Süpriz sorulu kartım.
Cevabını veren hediyesini aldı.Benim cevabım:Hayatımın anlamını çocuklarım olunca anladım:)

Sağolsun bizi hediyelere boğdu.Onlardan da kısaca bahsedeyim.

Yörsandan harika peynir yoğurt ve ayran çeşitleri,Keçiçiler peynirden çeşit çeşit peynirler,Haki acuka,Uneller kurabiyeler,Kundo çim yetiştirme seti,Atölye pudradan çocuklarım adına servis,Söke undan un klarışımı, Madal bal

Hobi dergi,Nar gourmet reçel,Jen iradele,Clemy ürünleri,Sevo's Macıg çok güzel masa örtüsü,Apolen.com ,Mastiha shop ,İpeğin sabun dünyası,

Cosmed saçbakım kremi.anti selülit losyonu.Reçete bioderma ürünleri, St herb güneş koruyucu,Kozmospot rimel

                             Db dizayn,UDV parfüm,Nideno adıma özel ajanda,Ali baba doğal taş,Rapunzel hair,Raen tonik ve yüz lifi,ABC  DERM den  ürünler  Mastihjas Shoptan yine eama şekersiz sakızlar ve damla sakızı,Musteladan  harika ürünler,

Dentinox,Söke,UDV,Dermorenda,Ev işi organik,Şipşak pratik mandal,Aldo dudak balmı ve elkremi,Hobby şampuan

                     Yumoş yumuşatıcı ve omo sıvı deterjan,Priori,Essence bakım ürünleri, Pürnem yeşil çaylı krem,

Babycorner,Aldo oyun gereçleri temizleyici,Fem tüy dökücü krem


Bize destek olan sponsorlarımız
 1-      Ali Baba Doğal Taş: http://www.alibabadogaltas.com.tr/
2-      Amadea Kozmetik:  http://www.amadea.com.tr/
3-      Apolena Home&Living:  http://shop.apolena.com/
4-      Atölye Pudra:  https://www.facebook.com/AtolyePudra?fref=ts
5-      Baby Corner: www.babycorner.com.tr
6-      Babyland:  http://www.babyland.com/
7-      Barielle  http://barielle.com.tr
8-      Başak Organik:  http://www.basakorganik.com/
9-      ABCBioderma: http://bioderma.com.tr
11-  Cadence Art&Hobby Paints:  https://www.facebook.com/cadencecraft?fref=ts
13-  Cosmed: http://cosmed.com.tr/
14-  D&B Dizayn: http://www.db-dizayn.com/
16-  Dermorenda:  https://www.dermorenda.com/
18-  Durance:   http://www.durance.com.tr/
20-  Ev İşi Organik:   https://www.facebook.com/evisiorganik?fref=ts
22-  Friendly Organic:  https://www.facebook.com/FriendlyOrganicTR
24-  Hobby Kozmetik: www.hobbykozmetik.com
25-  İpeğin Sabun Dünyası:   https://www.facebook.com/susbutiksabun.ipek
27-  Keçici Peynir:  https://www.facebook.com/kecici
28-  Kokucuk: http://kokucuk.com/
30-  Kundo:  http://kundo.co/
32-  Madal Bal: http://www.madalbal.com.tr/
33-  Mastiha Shop:  http://mastihashop.com.tr/
34-  Mustela:  http://www.mustela.com.tr/
35-  Nar Gourmet:  http://www.nargourmet.com/  
36-  Ne İyi Fikir:  http://www.neiyifikir.com/
37-  Nideno:  http://www.nideno.com/
39-  Purnem:  http://www.nmkozmetik.com/
42-  Reçete:  http://www.recete.com/
43-  Senem Boutique:  https://www.facebook.com/SenemBoutique
45-  Söke Un:  http://www.sokeun.com.tr/
46-  St. Herb: www.stherb.com.tr
47-  Şipşak Pratik: www.sipsakpratik.com
48-  Tozlu Giyim:  https://www.tozlugiyim.com.tr/
50-  Uneller Unlu Mamulleri:  http://www.uneller.com/tr/
51-  Unilever: http://www.unilever.com.tr/
52-  Yörsan: www.yorsan.com.tr

Sevgili Sihirli Mavi'ye emeklerinden dolayı çok çok teşekkürler.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder