Menü

14 Mayıs 2017 Pazar

Lekomed Leke Giderici Krem

Herkese merhabalar.Bugün size bir bayanlar için önemli olan bir üründen bahsedeceğim.


.İçerisinde bulunan E ve B3 vitaminleri sayesinde cilt rengindeki eşitsizlikleri dengeleyip daha düzgün bir görünüm elde edilmesine yardımcı oluyor.

Tüm cilt tipleri için uygun bir ürün.Özellikle içerisinde paraben ve civa olmayışı dahada güzel.Ayrıca yüksek maliyetli işlemlere maruz kalmadan ufak bütçeler ile bu ürünü alarak  kullanabiliyorsunuz.Yılın her mevsiminde kullanabilirsiniz.Tabi özellikle yazın meydana gelen cilt lekelerine karşı en iyi önlemlerden biri.

Düzenli bir sonuç elde etmek için en az 3 hafta boyunca sabah akşam temizlenmiş cilde dairesel hareketler ile uygulamanız yeter. 3 haftalık düzenli kullanımdan sonrada yaklaşım 2 hafta kadar daha özellikle güneşe çıkmadan kremi kullanmanız öneriliyor. Ürünün bilinen bir yan etkisi bulunmuyor.Ama cilt hassasiyet durumunuza göre bir takım alerjik etkisi kişiden kişiye de değişebilir.Ürünü yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum ben.Kokusu hoş  ve ciltte yağlı bir his bırakmadan hemen emiliyor.
Özellikle şu sıralar güneş yüzünü iyiden iyiye göstermeye başlamışken cildimize dikkat edelim.Ürünü yakından incelemek ve satın almak için bir tık

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder