Menü

5 Mayıs 2014 Pazartesi

Loreal Pure Zone Jel ve Revigen Şampuan

 Bugünün ürünleri Revigen şampuan ve Loreal Pure Zone derinlemesine arındırıcı jel

         Öncelik Revigen şampuanın olsun.Şampuan arayışım hala sürüyor.Maalesef saçıma uygun ve dökülmeyi engelleyecek bir şampuan keşfedemedim. Bloger arkadaşlarında tavsiyesi ile Revigen denemeye karar verdim.


Vaatleri şöyle;Saçlı deriyi tahriş etmeden temizler,saçtan yağ ve kepeğin uzaklaştırılmasını sağlayarak saç büyümesi için saçlı derinin ihtiyaç duyduğu bioaktif besinler,botanikler ile saçın beslenmesini,nem tutmasını sağlayarak sağlıklı sa büyümesi için ideal ortam oluşturur.


Vaatleri güzel inşallah saçlarım için aradığım bu olur.Kullandıktan sonra etkilerini paylaşacağım.


İkinci ürünümüz Loreal Pure Zone Derinlemesine Arındırıcı JelAslında bunu almak için girmemiştim mağazaya toniklere bakınıyordum.Kozmetikle sorumlu bayan siyah nokta ve gözenekler için çok güzel olduğunu ve denememi tavsiye etti.Ona güvenerek aldım Loreal ürünlerini seviyorum ama bunu hiç kullanmamıştım.İçinde yumuşak bir başlık var, jelden bir  miktar döküp nemli yüze masaj yaparak sürüyorsunuz ve duruluyorsunuz. Dün aldım hemen denedim.Beğendim ürünü.Tahriş etmedi.Temizlik hissi de uyandırdı bende.Bir süre daha deneyip kullanım fikirlerimi aktaracağım.

Bol yağmurlu Ankara'dan hepinize mutlu günler

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder