Menü

3 Eylül 2014 Çarşamba

#cananilesummerparty Part-2

#cananilesummerparty etkinliğinde destek olan firmaları tanıtmaya devam.


Datça paketi evimde hiç vazgeçemediklerimden nar ekşisi,ada çayı ve kekik göndermiş teşekkürler.Dekorhediye.com bu güzel çerçeve ile desteklerini esirgemedi.Teşekkürler.Bu şık kolye için Butik Incık Cıncık'a teşekkürler.Gümüş Tutkusu bu hoş kalpli gümüş küpeleri göndermiş. Çok beğendim teşekkürler.Hobizu bu şirin bebeği göndermiş.Destekleri için teşekkürler.


Kliksa'ya bu güzel kupa için teşekkürler.Farmavita İlaç anneler için çok yararlı iki ürün göndermişti.Çocuklar için Möller's balıkyağı,anneler için enerjileri bitmesin diye takviye edici vitamin.Özlem Sabun harika kokulu taş ve çok sevimli sabunlar göndermişti.Kendilerine teşekkürler.


Kokulu mumları seven birisi olarak desteklerinden dolayı Mumyak'a teşekkürler.Pluscanvas araba delisi oğluşlarımın odası için bu güzel canvas tabloyu göndermiş, teşekkürler.
Sürekli perde temizleyen biri olarak stor perdeler için hemen deneyeceğim.Teşekkürler Perdesil


Bu şekeri anımsatan şeker gibi hediye için BabyCorner' a teşekkürler.


Bu şık kahve fincanları için Hediyerengi.com'a teşekkürler.Çocukların bir günde bitirdikleri birbirinden güzel bu şekerler için GizemSekerCikolata'ya teşekkürler.

Kurabiye evi' nin gönderdiği bu sevimli kurabiyeler hemen tükendi :)Bonvagon.com ve Fangokravat' a bu güzel hediyeler için teşekkürler.
Uğur Soğutma bu kullanışlı tanıtım kitini göndermişti.Tablocu.com bu güzel tabloyu göndermiş,teşekkürler.Örgücü birine böyle şık örgü hediyesi gelir.Teşekkürler Takı Perisi


Evim Hayatım her ev için kullanışlı bir o kadar kaliteli ürünler göndermişler.Florange.com 'a bu şık ürün için teşekkürler.Mother&Kids bu anne oğul thişörtleri bir harika.Senenin modası bu sarı şifon bluz için Bulalgiy.com'a teşekkürler.Mutfakta kadınların kurtarıcısıdır küçük mutfak aletleri.Bu doğrayıcıda tam buna göre bir ürün.Teşekkürler Hediyefabrikasi.com
Butikoteller.com.tr tatile çıkmadan bu kitaba göz atmanız lazımSeverek kullanacağım bu çanta için Galatabags'e teşekkürler


Bu güzel thişört içinde Poupee.com.' a teşekkürler.


Bir sonraki yazı için izlemede kalın.

Mutlu kalın....Hiç yorum yok:

Yorum Gönder