Menü

13 Temmuz 2015 Pazartesi

Duyduk Duymadık Demeyin Kliksada 'dan Anne Bebek Alışverişlerinizde İndirim Var

Sevgili Dostlar,

Duyduk duymadık demeyin…Sabancı Topluluğu’nun sadelik, neşe, iyimserlik ve inovatif yaklaşım odaklı online alışveriş platformu kliksa.com, siz değerli okurlarıma özel bir kampanya başlatıyor. kliksa.com, kampanya çerçevesinde “anne bebek ve oyuncak” kategorisinden yapılacak (bebek bezi hariç) 100 TL’lik alışverişlerde 10 TL indirim fırsatı sunuyor! 

Tam yaz aylarında olduğumuz, çoğumuzun yeni yeni tatile çıkmaya başladığı bugünlerde alınacak o kadar çok şey var ki! Hele de anne olunca .Bir de çalışan anne  yada dışarı çıkıp alışveriş yapacak zamanınız yok ise tam size göre bir haber bu. Bu yüzden, Kliksa’nın bu kampanyasını duyunca hemen paylaşmak istedim.İndirimden faydalanmanız için tek yapmanız gereken,www.kliksa.com adresine girip istediğiniz anne bebek ürünlerini seçmek ve sepette ödeme adımına geldiğinizde “hediye çeki/promosyon kodu kullanmak istiyorum” bölümüne şu kodu yazarak alışverişinizi tamamlamak: KLIKSAINDBB

İşte bu kadar! 

Aklıma gelmişken… İndirimden yararlanabileceğiniz kodlar yalnızca 100 adetle sınırlı. Acele edin, indirim fırsatından yararlanın. 

Hadi durmayın bebişler ve çocuklar için alınacak daha çookkk şey var:)

1 yorum: