Menü

7 Eylül 2017 Perşembe

Gabrini Kozmetik Ürün İncelemesi

Bugün size çok eskiden beri var olan bir markadan Gabrini Kozmetik ürünlerinden bahsedeceğim.Duymayan çok yoktur sanırım marka ismini.Ben lise yıllarındayken bile çok ünlüydü.Sağ olsunlar yeni çıkan ürünlerinden denemem için göndermişlerdi.


BB krem ile başlayayım

Ton olarak bana koyu geldiğini düşündüğüm için kardeşim kullandı.Aslında yaz aylarında en cok kullanılan malzemelerden birisi BB kremler.Cilt ile uyumu güzel.Çabuk emiliyor ve ciltte dağılımı güzel.Tabaka halinde durmuyor.Ama üstünden yinede pudra ile sabitlemek gerektiğini düşünüyorum.


Eyeliner ve kalami çok sevdim.Kalem epey siyah renkli.Özelikle gözlerde benim gibi siyah tonlarını sevenler için harika.Öyle pek akma falanda yapmıyor.Ucu yumuşak ve sürülmesi kolay.Eyelinerde ucu ince fırçalı.Her ne kadar çok iyi eyeliner sürebilen biri olamasam da bir çok ürüne göre ince uçlu fırçalı olması işimi kolaylaştırıyor. 


Rimelini çok sevdiğimi söyleyemeyeceğim ama.Bir kere fırçası çok kalın.O yüzden sürerken zorluk oluyor.Ayrıca kirpiklere çok fazla ürün sürüldüğü için kirpiklerim yapış yapış oldu.Ben ince fırçalı rimelleri seviyorum.Kirpikleri tek tek ayırmasını istiyorum.Ama bu ürünü bu yönden başarılı bulamadım.

Lip glossa gelelim.Rengi çok güzel.Özellikle yaz aylarında lipgloss daha çok kullanıyorum.Hem daha parlak durduğu için  hemde sürülmesi daha kolay geliyor bana.Rengini de çok sevdim.Ne çok koyu ne de çok açık.Ama tek kötü yanı fırçayı çıkarırken sert bir şekilde çıkması.Yada bendeki ürün ambalajı öyle çıktı bahtıma.


Sizde ürünlere bir sans verin bence.Özellikle bb krem yaz ayları için kurtarıcı bir ürün.

Sevgiler...


2 yorum:

  1. mat diplineri kesinlikle favorim bitti takrar alacağım :)

    YanıtlaSil
  2. Güzel günlerde kullan Betülcüm, renkleri çok güzelmiş...

    YanıtlaSil