Menü

26 Mart 2018 Pazartesi

MODERYA.COM ALIŞVERİŞİM

Herkese merhabalar.Bugün yine size internetten kolay ve uygun fiyatlı bir alışveriş sitesi olan Moderya.com 'dan bahsedeceğim.

Bu siteden ilk kez alışveriş yaptım.Aslında biliyorsunuz artık çok internetten kıyafet alışverişi yapıyorum.Hatta  pek çarşı pazar dolanmaz hale geldim diyebilirim:).

Neyse Moderya firması o kadar hızlı ki çok şaşırdım.Alışveriş yaptım ve ertesi gün sabahtan kargom elimdeydi.Öncelikle bu hızlı gönderimlerinden dolayı kendilerini tebrik ediyorum.

Gelelim neler aldığıma;
Bu işlemeli kolları hafif yarasa kol beyaz gömleği çok beğendim.İşleme zaten son zamanlarda çok moda.Ben gömleklerde çok beğeniyorum.Jean pantolon ile de çok hoş oldu.
İkinci olarak bu uzun hafif kalın penyeden kumaşı olan cepli hırkayı aldım.Ben uzun yelek ve hırka giymeyi çok severim.Özellikle pantolon üstlerinde çok seviyorum.E tabi siyah biz bayanların vazgeçilmez rengi:).

Son olarak ve itiraf edeyim içlerinde en beğendğim bu uzun baharlık ince mont oldu.Yakasındaki çiçek nakışı çok hoş.Ayrıca yeşil tonunu çok sevdim.


Benim gibi yürümeyi çok seviyorsanız baharda böyle uzun hırka ve ince montları da seviyorsunuzdur eminim.Ben çok beğendim bunu.Evet işte alışveriş tercihlerim bunlardı.Sitede çok uygun fiyatlı bir çok kıyafet var.Mutlaka göz atmalısınız.

Sizler nasıl buldunuz aldıklarımı? Hangilerini daha çok beğendiniz?

1 yorum: