Menü

19 Kasım 2015 Perşembe

Gülsen Doğan ile Okula Merhaba Partisi

Geçen yıl sevgili Gülsen Doğan'nın yaptığı Okula Merhaba Partisinin bu yıl 31 Ekim de düzenlediği  ikincisine tekrar katılma şansım oldu.

Etkinlik Curcuna Parti Evi'nde gerçekleşti.Curcuna Çocuk Parti Evi'nin diğer yerlerden farkı var.Öncelikle ondan bahsetmek istiyorum.Mutlu Anne Mutlu Çocuk projesi.Daha önce bloğumda yer vermiştim.Parti evinde anne ve çocuklara yönelik etkinlikler var.Uzman pedagoglar,beslenme uzmanları eşliğinde anneler sosyalleşme içinde olurken çocuklarda gönüllerince oyun oynama şansı yakalıyorlar.Etkinlikte çocuklar için küçük süsler partimaymunu tarafından hazırlandı.

Ne kadar Mutlu Oldukları belli sanırım:)
Bizde Bol bol sohbet etme şansı bulduk.
Gülsen bizi yılın annesi ilan etti.:)

Ve her zamanki gibi  bizi hediyelerle gönderdi.Mustela benim çocuklar doğduğundan beri güvenle kullandığım bir marka.Şampuan için teşekkürler.
Çocuklar için bu güzel angry birds bardak ve saklama kabı LAV Türkiye'den.

Bu güzel oyun hamuru seti ve kuru boyalar Real den.Teşekkürler.

Çocukları en mutlu eden set sanırım Dohvinci oldu. Hemen kutu açıldı ve yapılmaya başlandı.Epey zevk aldılar yaparken.Yeni oyuncakları keşfetmek ayrı bir mutluluk çocuklar için.


Yazın ayranlar benden.Teşekkürler ArzumBlender için teşekkürler  Kliksa.


o
Kozmetik ve temzilik bezi ile yağ çözücü Farmasi'ye ait.Zor kir bezini deneme şansım oldu ve pratik kullanımı beni çok memnun etti.Denemenizi tavsiye ederim.
Bu ben görmedim Emo yastığı Hediye Mucidi'nden .


Ve gün mutlu bir özçekim ile sona erdi.

Emekleri için Gülsen Doğan'a sonsuz teşekkürler.Seneye okula merhaba partisini iple çekiyoruz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder