Menü

2 Kasım 2015 Pazartesi

Tatlımo ile Tatlı bir Workshop

Tatlımo markasını artık duymayan kalmamıştır sanırım.Görselliği ile cezbeden lezzeti ile de kendine bağlayan tatlı sepetleri ile artık ziyaretlerimizin ve önemli günlerimizin vazgeçilmez bir markası oldu diyebilirim.


Genel sağlık koşularına son derece uygun üretim ve kişiye özel istekler ile hazırlanabilen bu lezzetli sepetler ile tatlimo piyasada öne çıkan firmalar arasında yerini aldı .

İşte bu noktada firmanın genel müdürü Mahmut Atar bey biz blogger için bir workshop hazırladı ve 29 ekim Cumhuriyet Bayramında çocuklarla bizi mutfaklarına davet etti.

 Çok eğlenceli bir workshop olduğu belli sanırım yüzlerimizden.
 Benim gurmeler hemen boneleri ve kollukları takıp iş başına geçtiler.


 Önce kek kalıplarına  meyveli karışımları sıktık sonra pişme surecine geçti.


 Eymen halinden çok mutlu.Her yer leziz tatlarla doluKüçük gurmeler yaptıkları lezzetleri tadıp onayladılar.Daha sonra kurabiyelere isimler yazdık.Eymen'deki meraka dikkat:)


Hem çok zevkli hemde bir okadar maharet isteyen bir işmiş .Bunu öğrendim.

 Kendi hazırladığımız sepetleri de güzelce paketlediler ve eve bir sepet dolusu mutlulukla döndük.

Talımo.com ile doğum günü,anneler günü,babalar günü,nişan,düğün kutlamaları,bebek doğumu,geçmiş olsun gibi özel günlerde alternatif ve lezzetli bir sürpriz olarak bu güzel sepetleri tercih edebilirsiniz.

Etkinlik için sevgili SENA 'ya daveti için ve tatlimo genel müdürü Mahmut Atar beye de bizi mutfaklarında bu kadar güzel ve keyifli ağırladıkları için çok teşekkür ederim.

Mutlu haftalar....

2 yorum:

  1. Geldiğin için teşekkür ederiz canım

    YanıtlaSil
  2. çok güzellermiş afiyet olsun http://ozlemcacim.blogspot.com

    YanıtlaSil