Menü

2 Şubat 2016 Salı

Madam Fikir Merhaba 2016 Sponsorları

Önceki postlarda #Madamfikirmerhaba2016 etkinliğinin genel hatlarını yazmıştım.Bugünde etkinliği destekleyen değerli sponsor firmaları ve ürünleri tanıtacağım.


Değişik dekor ürünleri arayanlar için kütük mumlar çok orjinal.Teşekkürler Jadeselection.Masalarda Dimes nar ve elma suları vardı.Elma suyunu çok sevdim ben.

Revox ailesi zaten tanıştığımdan beri en sevdiğim ve vazgeçemediğim marka haline geldi.Saç maskesi ile yeni tanıştım .bu üründen de memnun kalacağımdan eminim.The look fashion nemlendirici kremleri.

Biz hanımlara mutfak yardımcı ürünleri sanırım sevdiğimiz hediyelerdir.Yuva maya'da bunu bilen bir firma.
Bu sevimli baykuş desenli bardak nayaconcept'ten.
Kalpli güzel keçe  Vg tasarım Organizasyon'a ait.
Mis gibi kokulu kesede nayaconcept
.Binboğa bal kalitesini ve ürün hakkındaki bilgiden ayrı bir postta bahsetmiştim.Etkinlikte bizi yanlız bırakmadılar.Tekrar teşekkürler.


Omo kalitesi tartışılmaz zaten.Benim gibi uzun süredir kullananlar bilirler.Prozinc buaralar denemeye başladığım bir şampaun .Deneyimlerim kullanımdan sonra blogta olacak.


Lavera kozmetik organik içerikli ürün üreten bir firma.Daha önce kremlerini deneme şansım olmuştu.Şimdi de cilt bakım ürünlerini deneyelim.


Dore bobbon bu güzel şık ve sevimli çikolataları ile bizimleydi.


Bebak ürünlerini seviyorum.Doğal zeytinyağlı sabunu çocuklar için kullanmayı düşünüyorum.


Bu sene yeşil rengine takmış durumdayım.Ne alırsam ilk olarak yeşil rengini bulmaya çalışıyorum.İlbaycini sanırım bunu bilmiş ve bu güzel yeşil takımı bana göndermiş.


Ne kadar çok sevsemde maalesef eyeliner sürmeyi becerebilen bir kadın olamıyorum.Bu ürün sanırım kurtarıcım olacak benim. Teşekkürler preliner.


vanilya kokusunu sevenler için tam biçilmiş kaftan Ekoz Kozmetik oda ve kumaş kokusu.


Natracare organik ve sağlıklı pedler.


Benim saç bakımında çok sevdiğim bir marka HC Hair Care .Özellikle ovex muhteşem.Kesinlikle denemelisiniz.Otacı şampuan denemiştim ama makyaj temizleme suyunu ilk kez deneyeceğim.


Uzun süredir kullanıyorum Splat diş macunlarını.Alaoveralısını yeni deneyeceğim.


Rituelde beaute ısıtıcı bant,burun bandı ve diş temizleme mendilleri.


        

Nobren oda kokusu ve parfümü.


Özellikle bebeklikten itibaren kullandığım ve tek geçerim dediğim markadır.Mustela.
Bake&More şirin cupcake kalıpları ve yapışkanlı etiketler    

Aradolu bizlere organik ürünler ile yeni denediğim süt karameli ve sebdiğim elma püresinden gönderek destek olmuştu.Lezzetlimutfakonline oğlumun doğum günü yaklaşırken tamda onun için pasta süsleme ürünleri göndermiş.

Mutlu anlarınızı herdaim evinizde görmek isterseniz siz fotofonik'e mutlaka bir göz atmalısınız derim.Zaman geçer ama güzel anılar fotoğraflar ile taze kalır.


Tatlı dili güler yüzü ve tüm uğraşları için Madam fikir(nazsu evrim)e çok teşekkürler.

Diğer blog yazılarını #madamfikirmerhaba2016 ile takip edebilirsiniz.

Mutlu günler.


         

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder