Menü

13 Temmuz 2016 Çarşamba

Oriflame Feminelle Intimate Wash

Herkese merhabalar

Bugünün ürünü kadınlar için çok özel bir ürün.Oriflame Feminelle Genital Temizleme Jeli.


Yaklaşık iki yıldır sürekli kullandığım bir ürün.O yüzden gönül rahatlığı ile size tanıtabileceğim bir ürün dolayısı ile.

Biz kadınlar için temizlik en önce gelen unsurlardan.Özellikle genital temizlik bir çok hastalığı önlemek için çok önemli. Ben genital temizleyiciler ile hamileliğim sırasında tanıştım.Hamileliğin verdiği hormon salgılarından inanılmaz rahatsız olmuştum ve doktorum genital temizleyicileri kullanmamı önermişti. Bu tarz ürünleri sadece duşta kullanıyorum ben.Sık kullanımın cildin Ph dengesini bozduğunu doktorlarda söylüyor.O yüzden sadece banyoda kullanmanızı öneririm.

Oriflame bu ürünle benden tam not aldı diyebilirim.Genital bölge temizliğini sağladığı gibi rahatlık ve ferahlık hissi de uyandırıyor.Bu ürünün köpük versiyonu da var.Ama ben denemedim onu.Jel olanları daha çok seviyorum nedense.Ürünün iki çeşit versiyonunu da kullandım.İkisi de hemen hemen aynı.Benim için zaten temizlik özelliği en önemlisi.Şu sıra kullandığım nilüfer çiçeği özlü olanı.

Şu sıralar 300 ml fiyatı 12,90 tl.Piyasada çok çeşit bu tarz ürün var.İnanın çok fazla fiyatlar vermeye değmez.Oriflame bu konuda en az onlar kadar çok başarılı bir ürün geliştirmiş.

Oriflame kataloğuna https://www.orikatalog.com/ adresinden ulaşabilir.Hem bu hemde diğer ürünlerin fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.Ayrıca Oriflame ürünlerine internet üzerinden sipariş ile de sahip olabilirsiniz.

2 yorum:

  1. Yıllardır değiştirmeden kullanıyorum.Çok memnunum bende :)

    YanıtlaSil
  2. Genital hijyen çok önemli. Bu tip ürünlerde dikkat edilmesi gereken şey kullanım şekli ve sıklığı. Sevgiler

    YanıtlaSil