Menü

18 Ağustos 2017 Cuma

Canan İle Summer Party Sponsor Firmalar

Bir önceki postta #cananilesummerparty etkinliğinin ilk bölümünü yazmıştım.Şimdi sponsor firma ve ürünlerini tanıtmaya geldi.
Öncelikle etkinlik için mekan sponsorumuz bu tatlı bir yer olan Cafe Bi Kavanoz.Çok sıcak bir ortam.
Hc Care yıllardır kullandığım ve sevdiğim  bir marka.


Günlük toz almada en pratik yardımcım Highgenic markası.Sirkeli temizleyici yeni çıkmış.Sirke zaten temizlikte bir çok yerde kullanılıyor.Highgenic sanırım bunu düşünerek ürünlerinde kullanması akıllıca bir şey olmuşBulaşık makinemin en yakın arkadaşı olur Fairy markası.

Yılların eskitemediği ve vazgeçilmez marka OMODr.Oetker kekburger,brownili puding ve leziz ekmek karışımlarıYayla Bakliyat ve bulgurun çeşitleri.Çok çay sever biri olarak tadını ilk kez deneyimleyeceğim Ahmad Tea.Hayy Kitap'a ait günümüzün en önemli doktorlarından biri olan Canan Karatay'ın Şifa Bulanlar adlı kitabı.
Otacı Şampuanı özellikle eşim çok sevdi.
Bionnex güneş kremi tatilde en sevdiklerimden oldu.
Ducray el kremi ve göz serumu


Biota59Elements ürünlerinin özellikle yüz kremlerini çok sevmiştim.Bu highlighteri yeni deneyeceğim bakalım.Aslında hala kullandığım bir ürün Bioz şampuan.Kesinlikle sarımsak kokmuyor ve evet dökülmeyi azalttı.Şampuanımı yedeklemiş oldum.
Bioblas şampuan ve argan özlü bakım yağı.Bakım yağını özelikle tatildeyken kullandım.Deniz sonrası matlaşan saçlarımı çok güzel yumuşattı.
Yves Rocher ve dayanılmaz güzel kokulu duş jelleri.Kendi küçücük şişenin ama vaadi 40 yıkama bakalım dedikleri gibi çıkacak mı.Egos deniz tuzu etkili şekillendirici ve köpük benim gibi dalgalı saçlılar için kurtarıcı ürünlerden.
Dermokil maskeyi tatilde kardeşim üstünde denedim bile.Yakında blogta yazarım.Avene misel suyu birçok yerde okuduğum ve denemek istediklerimdendi.
Daha önceden kullandığım tendercare ve duş jeli Orifleme'den.Cosmed'in bu toz haldeki temizleyicisi merak ettiklerimden.
Özellikle makyaj sabitleyicisini çok merak ettiğim bu  ürünler Farmasi imzalı.
Bu takma kirpik ve lip balm Beliz Kozmetik' e ait.Tatilde çantamda olan bir üründü Bebak.Letoon  Sport bu siyah ayakkabılara bayıldım.Çok yürümeyi seven biri olarak tam benlik bir hediye oldu sanırım.
Revox markasının yeni çıkarmış olduğu bir ürün renk koruyucu şampuan. Saçlarım boyalı olmadığı için kız kardeşim denedi ve ilk kullanımda çok beğendi.


 
Bayan kokularını çok sevdiğim Bargello Parfümün bu sefer erkek olanını deneyeceğim.Mandalina kokulu bu kolonyada beni ege kıyılarına götürmedi değil hani. 
Platinum Vuvu markasını yeni deneyeceğim. Özellikle sabun düzenli kullanımda ciltteki lekelerde olumlu etki ettiği vadi var.Deneyip göreceğiz.Bir anne olarak en çok ilgimi çeken ürünler arasında Beeo ürünleri .Doğal içerikli suda çözünür damla özellikle çocuklar için bağışıklık güçlendirici ürünlerden.Mekan ve masa süslemeleri Düş Organizasyon ve Parti Evi'ne aitti.Doğadan Çay markasının en güzel ürünlerinden bu beyaz çay.Çok uzun süredir evimde kullandığım yumuşatıcı markası Viking Temizlik.Özellikle sensitive olanı favorim.


Karaketer Dükkanı her zamanki gibi bizi yanlız bırakmadı.Her ne kadar kızım olmasa da en yakın arkadaşımın yeni doğacak kızı için güzel bir hediye olacak sanırım.


Desteklerini esirgemeyen sponsor firmalar ile bizi onlarla buluşturan sevgili Canan Zerkinli'ye çok teşekkürler.
2 yorum: